Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domácí hobby závody (neděle 4.4.2010)

19. 4. 2010

  V neděli 4. dubna se na minifarmě pořádaly hobby závody s názvem " HRY BEZ HRANIC" . Celkem startovalo 13 závodníků a z toho čtyři ze Skalice. Z našeho "sportovního týmu" startovalo šest jezdců - Martin Báča a Dáda Černá-Tomáš,Kačka Stránská a Eliška Větrovcová-Bueno a Vítek Krejčík s Aničkou Hrubou na Jájovi. Za Minifarmu ještě závodila Marta Vejvodová na koni Jupiter, Viola Skalická na koni Bobík a Petra Lepková na svém koníkovi Bentleym.
  Závod byl složen ze tří disciplín, jako první se jel Brankový Závod složen ze tří branek na různých jízdarenských cvicích. Branky byly místo překážek, abychom se na nich učili správnému nájezdu. Jako druhý se jel Cvalový závod, to jsme jeli 3 haly kolem a na každé jeden středový kruh BEB. Při tom jsme měli správně odhadnout tempo koně jako je na parkuru, tedy 350m/min. Optimální čas byl 1:30. Poslední disciplína se skládala ze 7 úkolů. Jezdec si mohl vybrat jaké úkoly projede a jestli v sedle nebo pěšky. Někteří koně se nějakých úkolů báli, ale nakonec to všichni zvládli.
  Po sečtení všech bodů se uskutečnilo vyhlášení. Vemme to hezky od šestého místa.
Tak...6.místo-Lenka Hledíková ze Skalice, 5.místo-Dáda Černá (Tomáš), 4.místo-Anička Hrubá (Jája), 3.místo-Kačka Stránská (Bueno), 2.místo-Eliška Větrovcová (Bueno) a nejlepší byla Petra Lepková s Bentleym. Tři jezdci jeli pouze tréninkově-Marta Vejvodová, Viola Skalická a ještě jedna ze Skalice. Jinak by celé závody vyhrála Marta s Jupíkem a ty dvě ostatní by byly do třetího místa :))
  Z našich prvních hobby závodů máme většiina z nás dobré pocity a myslíme,že se nám opravdu povedly. Už se těšíme na další závody a do té doby se budeme dále zdokonalovat :))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář